İddaa 3.5 Altı Nedir ve Nasıl Oynanır?

Hepinize merhabalar, sizlere bugünkü konumuzda iddaa 3.5 altı nedir ve nasıl oynanır konusunda bilgiler vereceğiz. Bu konumuzda da aynı diğer konuda olduğu gibi ayrıntılı olarak bilgiler vermeye devam edeceğiz. İddaa 3.5 alt nedir konusu aslında oldukça basittir. Fakat iş kupon üzerinde işaretlemeye gelince sıkıntı yaşanabiliyor. Çünkü normal alt-üst seçeneği dışında işaretlememiz gereken farklı bir kısım daha var. Bu kısmı da sizlere yazımızın iddaa 3.5 alt nasıl oynanır kısmında görsel olarak anlatacağız.

3.5 alt, 3.5 alt nedir?, 3.5 alt nasıl oynanır?, iddaa 3.5 alt nasıl oynanır?, 3.5 alt ne demek?, 3.5 alt işaretleme

İddaa 3.5 alt kelimesinin anlamı bir maçta, maç sonucu toplam 3 gol veya daha az olacağı anlamına gelir. Burada anlatmak istediğim şey birbiri ile karşılaşan iki takımın maç süresi bitimine kadar toplamda en fazla 3 gol atabilecekleri anlamına gelir. Eğer toplamda 3’ten fazla örneğin 4, 5 gol atılırsa bizim 3.5 alt bahsimiz kaybeder. Kazanması için toplamda en fazla 3 veya daha az gol olması gerekir. Hatta hiç gol olmaması bizim en rahat olacağımız seçenektir. Bu konuyu sizlere daha ayrıntılı anlatabilmek için iddaa bülteni üzerinden örnek bir maç seçeceğim ve 3.5 alt bahsinin kazanması için bitebilecek örnek skorları sizlere vereceğim.

Ben bülten üzerinden Kayserispor – Sivasspor maçını seçtim ve sizlere bu maçın 3.5 alt olması için bitmesi gereken skorları vereceğiz.

Kayserispor: 0 – 0 :Sivasspor (Hiç gol olmamış)
Kayserispor: 1 – 0 :Sivasspor (Toplamda 1 gol olmuş)
Kayserispor: 1 – 1 :Sivasspor (Toplamda 2 gol olmuş)
Kayserispor: 1 – 2 :Sivasspor (Toplamda 3 gol olmuş)
Kayserispor: 0 – 1 :Sivasspor (Toplamda 1 gol olmuş)

Bu maçın yukarıdaki skorlarla veya bunlara benzer bir skor ile bitmesi durumunda 3.5 alt bahsimiz kazanır. Burada bahsimizin kazanması için en önemli nokta maçta 3 gol’den fazla atılmaması gerektiği gerçeğidir. İddaa 3.5 alt nedir konusunda sizlere ayrıntılı olarak bilgi vermeye çalıştım ve hepinizin konuyu iyice kavradığınızı düşünüyorum. Şimdi 3.5 alt nasıl oynanır kısmına geçebiliriz.

İddaa 3.5 alt bahsi oynanırken en çok zorluk çekilen kısım bu bahsin kupon üzerinde nasıl işaretleneceğidir. Bu konuyu sizlere ayrıntılı ve görsel olarak anlatabilmek için yukarıda seçtiğim maçı kupon üzerinde işaretleme içinde kullanacağım.

3.5 alt işaretleme

İlk olarak kupon üzerinde maçımın kodunu işaretliyorum. Kayserispor – Sivasspor maçının kodu 222’imiş hemen bu kodu kupon üzerine yazıyorum. Ardından 3.5 alt bahsimi oynamak için ise öncelikle işaretlemeyi yaptığım kolonun alt kısmında bulunan “4-6” seçeneğini işaretliyorum. Ardından sağ kısımdaki alt-üst bölümünden “A” harfini işaretliyorum. Bu işlemleri yaptıktan sonra 222 kodlu Kayserispor – Sivasspor maçına 3.5 alt bahsi oynamış oldum. İşaretleme yaptığım bu örnek kupona aşağıdan ulaşabilirsiniz. Örnek kupon üzerinde de gördüğünüz gibi 3.5 alt bahsini oynamak ve işaretlemek oldukça basittir. Yaptığımız anlatımdan sonra iddaa 3.5 alt ile ilgili bilinmesi gereken her şeyi öğrendiğinizi düşünüyorum. Fakat aklınıza takılan herhangi bir sorun olması durumunda yazımızın alt kısmındaki yorum kısmından bize sorularınızı iletebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*