İddaa KG Var Ne Demek? Nasıl Oynanır?

İddaa oynarken veya maç izlerken herkesin beklediği tek şey vardır oda gol. Oyuna heyecan getiren, hareketlendiren goldür. Bugün sizlerle paylaştığımız konu da karşılıklı gol. İddaa karşılıklı gol ne demek, nasıl oynanır?

İlk olarak kg var nedir onu açıklayalım daha sonra karşılıklı gol var nasıl oynanır resimli olarak anlatacağız. Karşılıklı gol var adından belli olacağı gibi müsabaka da olan iki takımın da maç içerisinde gol atması gerekiyor. Kimin kaç tane attığı veya kimin yenip yenildiğinin bir önemi yok. Önemli olan iki takımında en az birer gol atması gerisinin hiçbir önemi yok. Aynı şekilde karşılıklı gol olmazsa bu da iddaa da karşılıklı gol yok oluyor. Bir takım atıp diğeri atmazsa yani skor 2-0 biterse yine karşılıklı gol yok oluyor. 2-1 olsa karşılıklı gol var oluyor. Şimdi bir örnek ile hem kupona kodlamasını yapalım hem de daha iyi anlaşılmasına çalışalım. İnter-Roma maçı var. Maçın kodu 251. Bu maça karşılıklı gol var oynamak istiyoruz. Hemen aşağıdaki fotoğrafta nasıl işaretlendiğini gösterdik.

kg var ne demek

Her zaman olduğu gibi maç kodu işaretledikten sonra aşağıda “VAR” “YOK” yazan iki kutucuk bulunuyor. Bu kutucuklar karşılıklı gol var/yok anlamına geliyor. Karşılıklı gol olacak diyorsak var kutusunu olmayacak diyorsak yok kutusunu işaretliyoruz. Karşılıklı gol var tahmininizi tutması için maçın 1-1, 1-2, 2-2, 3-1, 3-2, 2-1, 1-3 gibi skorlarla iki takımında en az birer gol atmasıyla bitmeli. Karşılıklı gol yok diyorsak maç 0-0, 0-1, 1-0, 2-0, 3-0, 0-2, 0-3 gibi skorlarla bitmeli.

Sizlere iddaa da karşılıklı gol var yok nasıl oynanır ayrıntılı şekilde örneklerle ve resimli olarak anlattık. Bu oyunlardan daha fazla para kazanıp daha çok zevk alarak oynamak istiyorsanız internetten online iddaa oynamanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle internetten canlı olarak tek maç oynayıp çok para kazanabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*