İddaa Sistem 4 5 6 Hesaplama

Sistem 4 5 6 hesaplama hakkında çok soru gelince bunu ayrı ve özel bir konu olarak yazalım ve oyunculara sunalım dedik. Hepimizin bildiği üzere sistem 4 5 6 oynamak için toplamda mbs önemi olmaksızın 6 maç yazarız ve bu 6 maçtan en az 4 maçın tutması gerekiyor ki para alabilelim. Şimdi bu 6 maçtan 4’ü tutarsa kaç para alırız, 5’i tutarsa ne kadar, hepsi tutarsa ne kadar alacağımız nasıl hesaplanır sizlere detaylı ve resimli olarak anlatacağız.

sistem 4 5 6 hesaplama, iddaa sistem hesaplama 4 5 6, 4 5 6 sistem hesaplama, sistem 4 5 6 kazanç hesaplama, sistem 4 5 6 nasıl hesaplanır?, sistem 4 5 6 kaç maç tutması lazım?

İddaa sistem hesaplama işi aslında herkesin sandığı gibi çok karışık değildir. Her sistem çeşidinin bir mantığı vardır ve bu mantık hepsinde temel olarak aynıdır. Sistemin temeli kombinasyona dayanır. Yani her ihtimali içinde barındıran kuponlar oluşur. Siz para kazanmanız için minimum tahmin sayısını tutturduğunuzda illa para almış oluyorsunuz. Çünkü tüm ihtimallere göre sistem kendi içinde kuponlar oluşturduğu için mutlaka biri tutmuş oluyor. Konuyu daha sade ve anlaşılır aktarmak için örnek bir sistem 4 5 6 kuponu oynadık. Kupon oynandıktan sonra sistem içerisinde nasıl algılanıyor hep beraber görelim. İlk olarak oynadığımız 6 maç 4’lü kombinasyonlara bölünerek 15 ayrı kupon oluşuyor. Yani sizin herhangi 4 maçınız tuttuğunda mutlaka bu kuponların birinde o 4 maç bir arada yazılmış şekilde var. Siz de o kuponun parasını alıyorsunuz.

Daha sonra 6 maç 5’li kombinasyonlara göre 5 maçlık kuponlara dönüşüyor ve 6 ayrı kupon daha oluşuyor. Yani sizin herhangi 5 maçınız tuttuğunda aşağıda illa o 5 maçın bir arada yazılmış bir kuponu var ve siz o kuponun parasını alıyorsunuz. Bir de yukarıda ki 4’lü kuponların içinde bir arada olanları alıyorsunuz. Bu da oynadığımız kuponun tamamı yani 6 maçımızın bir arada olduğu kupon. Eğer maçlarınızın hepsi tutarsa 4’lü maçalardan oluşan 15 kuponun hepsinin parasını, 5’li maçlardan oluşan 6 kuponun hepsinin parasını ve bir de tüm maçlarınızın bir arada yazdığı aşağıdaki kuponunuzun parasını alıyorsunuz.

sistem 4 5 6 hesaplama

Sistem 4 5 6’nın hesaplaması tıpkı diğer sistem çeşitlerinde olduğu gibi gayet basit aslında. Zaten 4 maçınız tuttuğunda tutan 4 maçı birbiriyle çarpmanız yeterli. Maçlarınızın hepsi tutarsa da kuponda yazan toplam kazancı alıyorsunuz. Bir tek 6 maçın 5’i tutarsa kısmı kalıyor. Burası biraz karışık. Biz sizlere sistem 4 5 6’da 6 maçın 5’i nasıl tutar aşağıda basit usul ile gösterelim. Tutan 5 maçınızı 1, 2, 3, 4 ve 5 olarak adlandıralım. Siz bunların oranlarını koyup çarparsınız. Ve en sonunda tüm çarpımları topluyoruz unutmayalım.

  • 1x2x3x4
  • 1x2x3x5
  • 1x3x4x5
  • 2x3x4x5
  • 1x2x4x5
  • 1x2x3x4x5

İlk önce 4’lü olarak ayırdık, sonra 5 maçı birbiriyle çarptık ve tüm çarpımların sonuçlarını topluyoruz. İsteyenler olursa yorum kısmından tutan maçlarının oranlarını yazabilir, sistem 4 5 6 hesaplama programı ile sizlere kaç para kazandığınızı hesaplayıp dönüş yaparız. Bu arada 6 maç fazla ben 5 maç yazıp sistem oynamak istiyorum diyenler 5 maç yazıp sistem 4 5 oynayabilirler. Tüm bu içeriklerle birlikte ” İddaa Sistem 1 9 Nedir? Nasıl Hesaplanır? ” başlığını da görüntüleyebilirsiniz. Sistem 4 5 6 ve diğer tüm sistem çeşitleri hakkında detaylı yazılarımız ile sizlere yardımcı olmaya devam edeceğiz. Dileyenler bu sitelerde kupon doldurma derdi olmadan, istedikleri her maça mbs’ye takılmadan tek maç veya canlı iddaa oynayarak yüksek oranlarla daha fazla para kazanabilir. Tercih ettiğiniz siteye kayıt olmak için giriş linkine tıklayıp üyelik formunu doldurmanız yeterlidir. Sistem çeşitleri, alt üst, kg var yok vs. hakkında daha fazla şey öğrenmek isteyenler https://kardaizler.org/ adresine göz atabilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*