İddaada En Çok Oynanan Sistem Çeşitleri

İddaada en çok oynanan sistem çeşitlerini sizler için tek bir yazıda birleştirdik. Hepsinin ayrı ayrı detaylı anlatımlarını da sitemizde bulabilirsiniz. Kolaylık olsun diye sistem çeşitleri ve fiyatları ile özet olarak nasıl oynandığını ve nasıl para kazandırdığını kısacası mantığını yazdık.

Sistem oyunlarını iki gruba ayırırsak hangi sistem çeşidini oynamamız gerekiyor en güzel sistem hangisi sorularına cevap bulmak daha kolaylaşır. İddaa bankolu sistem çeşitleri ve bankosuz sistem çeşitleri şeklinde bu grupları adlandırabiliriz. Unutmayalım ki sistem oyununun amacı kaybetme riskini azaltmak. Tabi ki bu riski azaltmak için normal kupona verdiğimiz paradan biraz daha fazlasını yatırmamız gerekiyor ki bu fazla yatırım fazla kazancıda beraberinde getiriyor. Şimdi gelelim en çok oynanan ve kazandıran iddaa sistem çeşitlerine.

iddaa sistem çeşitleri, iddaa bankolu sistem çeşitleri, sistem çeşitleri, iddaa en çok oynanan sistem çeşitleri

Sistem 3 4 5: Bu sistem oyununu hem bankolu hem de bankosuz sistem çeşitlerinden. Yazdığınız 5 maçın hepsi mbs 3 olursa banko maç yazmadan oynayabilirsiniz. Eğer herhangi bir maç bile mbs 4 olursa banko yazmalısınız. Para almanız için en az 3 maçınızın, bankolu oynadıysanız banko ve 3 maçın tutması gerekiyor. 4 veya 5 maçınızın tutması halinde tutan maçlar 3’lü, 4’lü ve 5’li kombinasyonlar ile 16 ayrı kupon ile oluşuyor ve hepsinin parasını kazanmış oluyorsunuz.

Sistem 2 3 4: Yine ister bankolu ister bankosuz oynayabileceğiniz bir sistem çeşidi. Ama yine bir kural var; eğer yazdığınız 4 maçın hepsi mbs 2 ise bankosuz oynayabilirsiniz. Bültende mbs 2 maç bulamazsınız. O yüzden ilk yarı maç sonucu şeklinde oynamalısınız. O zaman o maç otomatik olarak mbs 2’ye dönüşüyor. Yani ya 4 maçın hepsini ilk yarı/maç sonucu şeklinde oynayacaksınız ya da 2 banko maç yazıp yanına mbs fark etmeksizin 4 maç yazacaksınız. Bunda para almanız için bankoların ve en az 2 maçınızın tutması gerekiyor. Sistem 2 3 4’e ödenecek ücret de 11 TL. Sistem 2 3 4 oynamayı düşünenler bu oyunu daha iyi öğrenmek istiyorlarsa bu yazımızı okuyabilirler.

Sistem 1 9: Kazandıran sistem oyunları içerisinde bulunan sistem 1 9 oyunu çok maçlı kupon yapanlar için ideal bir sistem çeşididir. Bankolu oynamanız gereken bu oyun için 3 maç banko ve ardından 9 maç yazıyorsunuz. Bankoların ve en az 1 maçın tutması gereken bu sistem çeşidi için 10 TL ödüyorsunuz.

Sistem 3 4: Sistem 3 4, 4 maçlık veya 5 maçlık kupon yapıp tek maçtan yatanlar için uygun bir sistemdir. Kupona yazacağınız maç sayısı size kalmış. İstediğiniz kadar yazabilirsiniz ama ücreti de ona göre değişiyor. Sistem 3 4 hakkında detaylı yazımızı sitemizde bulabilirsiniz.

Genel olarak iddaa da oyuncular tarafından en çok tercih edilen ve mantıklı olan sistem çeşitlerini yazdık ki çok fazla sistem çeşidi olduğu için karar verme kısmı kolaylaşsın. Diğer tüm sistem çeşitlerini, fiyatlarını, nasıl oynandığını, nasıl hesaplandığını sitemizde resimli anlatım ve örnek kuponlar ile bulabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*